ROZPISZ SIĘ: WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

Warsztaty online skierowane do wszystkich, którzy chcą rozwijać swój warsztat recenzencki. Uczestnicy zajęć po obejrzeniu pokazu tematycznego „Krótko o COVID-19” napiszą teksty o zaprezentowanych filmach, które następnie omówi dr hab. Łukasz Jasina, dając cenne wskazówki i rady. Wybrane recenzje zostaną opublikowane w Dzienniku festiwalowym na stronie internetowej LFF.

UWAGA: Podstawą warsztatów jest obejrzenie filmów z pokazu „Krótko o COVID-19”. Pokaz będzie dostępny 19.11.2021 w formie stacjonarnej w Centrum Kultury w Lublinie (godz. 17:30) lub online na portalu Kultureo.pl (w godz. 17:30-22:00). Zajęcia z prowadzącym odbędą się wyłącznie online.
Warsztaty bezpłatne. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia w języku polskim.
Zapisy przez formularz do 15.11.2012: KLIKNIJ, JEŚLI CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ

Dr hab. Łukasz Jasina – historyk, dziennikarz, prawnik, filmoznawca, analityk, komentator radiowy i telewizyjny. Rzecznik Prasowy MSZ. Ukończył prawo, historię i dziennikarstwo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Collegium Invisibile. Stopień naukowy doktora uzyskał w Instytucie Sztuki Polskiej Akademii Nauk. Był pracownikiem m.in: Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej w Lublinie, Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL, Muzeum Historii Polski w Warszawie oraz Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Od roku 2018 prowadził wstępy filmowe przed seansami „Czwartkowego Klubu Filmowego”, „Wieczoru Kinomana” w TVP Kultura, „Wieczoru Literackiego” Radia Dla Ciebie i audycji „Lucky Luke czyli Jasina i Adamski o filmie i nie tylko”. Był również gospodarzem „Klubu Trójki” w 3 Programie Polskiego Radia i audycji „W kinie w Lublinie” w Polskim Radiu Lublin.

Data

lis 23 2021
Expired!

Czas

17:30 - 19:30
Kategoria