Często zadawane pytania

Jak oglądać filmy?

Żeby obejrzeć film lub blok filmowy wejdź na stronę Lubelskiego Festiwalu Filmowego lff.lublin.pl. Tam w zakładce Edycja 2020 kliknij Harmonogram. Na podstronie, która otworzy się w Kalendarzu wybierz dzień pokazu i interesujący Cię pokaz.

Po kliknięciu na tytuł pokazu otworzy się kolejna podstrona, gdzie należy kliknąć na przycisk Rejestracja. Wybranie rejestracji przeniesie Cię na stronę systemu rezerwacyjnego Evenea. Kliknij na przycisk Bezpłatny bilet i dalej postępuj zgodnie z instrukcjami.

Na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz link i kod dostępu do wybranego seansu. Kody będziemy wysyłali 15 minut przed rozpoczęciem pokazu. Dostęp do filmów jest możliwy wyłącznie w czasie projekcji.

Możliwość rezerwacji kodu do projekcji jest automatycznie wyłączana na 30 minut przed rozpoczęciem wybranego pokazu lub po wyczerpaniu limitu dostępnych kodów. 

Filmy z programu festiwalu możesz oglądać tylko, jeżeli przebywasz na terytorium Polski.
Pozostałe wydarzenia są dostępne bez ograniczeń terytorialnych.

Uwagi dotyczące systemu rezerwacji wejściówek

Dokładamy wszelkich starań, by system dystrybucji kodów dostępu do projekcji online działał bez zarzutu. W jednostkowych przypadkach mogą wystąpić problemy z uzyskaniem maila zwrotnego z danymi dostępowymi.

Możliwość rezerwacji kodu do projekcji jest automatycznie wyłączana na 30 minut przed rozpoczęciem wybranego pokazu lub po wyczerpaniu limitu dostępnych kodów. Kody będą wysyłane z adresu publicznosc@lff.lublin.pl 15 minut przed rozpoczęciem wybranego pokazu do osób, które prawidłowo dokonały rezerwacji w systemie.

Prosimy o dokładne sprawdzenie adresu e-mail podanego w trakcie rezerwacji. Jeżeli pomimo prawidłowego przeprowadzenia procesu rezerwacji nie widzisz w swojej skrzynce mailowej wiadomości z kodem, prosimy o sprawdzenie folderu Spam lub innych folderów typu Społeczności czy Oferty. Czas oczekiwania na dostarczenie kodu zależy od dostawcy skrzynki pocztowej odbiorcy, właściwości połączenia z Internetem (szybkości łącza) oraz indywidualnych ustawień komputera odbiorcy.

Zalecamy korzystanie z poczty Gmail. 

Live Stream Video Multimedia Concept

Wymogi techniczne

Odtwarzanie filmu w dużym stopniu zależy od właściwości połączenia z Internetem (szybkości łącza) oraz indywidualnych ustawień komputera odbiorcy. Należy zwrócić uwagę na wszelkiego typu firewalle, programy antywirusowe, programy typu p2p, które mogą zakłócać transmisję. Właściwości sieci mają wpływ na jakość odtwarzania materiału.

Jak uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących?

Większość wydarzeń towarzyszących dostępna będzie na naszym facebookowym fanpage’u. Wybrane wydarzenia wymagają wcześniejszej rejestracji przez portal Evenea. Odbędą się na platformie Zoom. Na maila podanego przy rejestracji otrzymasz dane potrzebne do dołączenia do wydarzenia. 

Jak uczestniczyć w warsztatach?

Udział w warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji przez portal Evenea. Na maila podanego przy rejestracji otrzymasz dane potrzebne do dołączenia do wydarzenia. Zajęcia odbędą się na platformie Zoom.

Ile kosztuje dostęp do filmów i innych wydarzeń?

Nic! Wszystkie pokazy i wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne.

Informacja o wersjach językowych

Pokazy filmów odbywają się w dwóch wersjach językowych (napisy polskie i angielskie). 

Filmy dla dzieci wyświetlane są w wersji z polską lektorką. 

Pokaz „Przyszłość w offie” będzie wyświetlany z polskimi napisami dla osób niesłyszących. 

Webinarium „Jak opowiadać o historii?” będzie tłumaczone na polski język migowy.

Font Resize
Wysoki kontrast