POLSKO-UKRAIŃSKIE WARSZTATY DUBBINGU FILMOWEGO

Wyjątkowa okazja aby nauczyć się dubbingu filmowego pod okiem fachowców z Ukrainy i Polski, a przy okazji poznać kulturę sąsiedniego kraju. Zapraszamy: aktorów, tłumaczy, studentów, uczniów, mechaników, zoologów i ludzi takich jak Ty. Twój głos może stworzyć cuda!
Prowadzący: Przemek Młyńczyk, Mariana Jankewycz (MariAm)

 

Zajęcia są bezpłatne i dostępne dla każdego, ale wymagane są zapisy poprzez formularz dostępny na stronie: https://filmstudio.space/dub/lublin/. Możesz mówić po polsku albo po ukraińsku.
(MariAm) – aktorka głosowa, youtuberka, scenarzystka i reżyser dźwięku. Nagrała znane podcasty: „Międzygalaktyczne radio” i „Szeregowa M.” (inspirowany wojennymi historiami z Ukrainy). Współpracuje z ekipami dubbingowymi: FanVoxUa, Adrian ZP, Twórcza Wspólnota Struhaczka, Diwnobaczenja, Cikawa Nauka. Prowadzi też kanał na YouTube pod nazwą MariAm Project. Głos Mariany można usłyszeć w wielu ukraińskich audiobookach, reklamach, grach, filmach, serialach albo po prostu w memach.
Przemek Młyńczyk – reżyser filmowy, producent wydarzeń artystycznych, wykładowca Collegium Civitas w Warszawie. Dubbingu uczył się na zajęciach prowadzonych w Pradze przez słynną czeską reżyserkę dubbingu, Olgę Walló. Jego mistrzem w zakresie dramaturgii dźwiękowej był reżyser radiowy Jerzy Tuszewski.

Data

lis 19 2022
Expired!

Czas

11:00 - 19:00

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Sala prób nr 3, Centrum Kultury w Lublinie
Peowiaków 12
Kategoria