NIEŁATWE ZWIĄZKI

Historie o nawiązywaniu relacji, budowaniu związków i próbach ich utrzymania, ale przede wszystkim o miłości.
 
Cisza radiowa, reż. Kerren Lumer-Klabbers (Dania) 2021, 16’, 16+
Para spędza czas w domku nad morzem. Kobieta znajduje tam stary hełm astronauty. Rozpoczyna się niełatwa misja. Film prezentowany m.in. na MFF w Odense. Polska premiera.

 

Rozpad, reż. Zuzanna Jocek (Polska) 2023, 17’, 15+
Dorota i Marek spotykają się w dniu rozwodu, by dopełnić formalności. Nic nie idzie zgodnie z planem, a rozstający się małżonkowie muszą po raz ostatni znaleźć wspólny język. Film prezentowany m.in. na KFDF „Młodzi i film”.

 

 

Ostatnia noc w Paris Blues, reż. Fany de la Chica (Hiszpania) 2022, 11’, 15+
Triana jest uzależnioną od alkoholu latynoską piosenkarką. Podczas ostatniego występu w klubie Paris Blues staje przed dylematem: wybrać karierę czy miłość? Polska premiera.

 

Rzęsa, reż. Theresa Valentin (Niemcy) 2023, 6’, 13+
Michaela umawia się na pierwsze spotkanie z mężczyzną, z którym do tej pory komunikowała się tylko przez internet. Niestety nie była do końca szczera podczas tworzenia swojego konta na portalu randkowym. Czy on to zauważy? Polska premiera.

 

Wzloty i upadki, reż. Paul Raatz (Niemcy) 2023, 15’, 15+
Ericowi trudno jest poradzić sobie z żałobą. Jednak to, co dzieje się między nim a jego dziewczyną Lydi, zmusza go do podjęcia próby zrozumienia samego siebie. Polska premiera.

 

 

Moja dziewczyna, reż. Kawthar Younis (Egipt) 2022, 17’, 16+
Ali chce spędzić noc ze swoją dziewczyną. Problem w tym, że oboje mieszkają z rodzicami. W przypływie desperacji chłopak pojawia się u niej przebrany za koleżankę. Plan wydaje się działać świetnie. Do czasu… Film prezentowany m.in. na MFF w Wenecji. Polska premiera.

Data

lis 25 2023
Expired!

Czas

15:30 - 16:55

Koszt

Darmowy

Lokalizacja

Kino CK, Centrum Kultury w Lublinie
Peowiaków 12