LLF cały rok! – Wizje

Lubelski Festiwal Filmowy cały rok „Wizje”

18.02.2019, godz. 18.00, wstęp wolny

Kino, Centrum Kultury w Lublinie

Lubelski Festiwal Filmowy to międzynarodowe święto kina, okazja do zapoznania się z najnowszymi filmami wschodzących gwiazd światowej kinematografii.

Pokazy LFF Cały Rok to przypomnienie wybranych festiwalowych hitów połączonych tematem, formą, bądź ideą. Filmy włączone do lutowego pokazu pochodzą z repertuaru LFF 2018.

W lutym będziemy mieli okazję podążać wraz bohaterami filmów za ich niepokojącymi wizjami.

Maria, reż. Juraj Primorac (Chorwacjaa) 2016, 29’

Marinko zajmuje się odholowywaniem źle zaparkowanych samochodów. Mieszka w wynajętym mieszkaniu i ma tylko jednego kolegę. Ale jego życie wcale nie jest zwykłe. W zwyczajnych przedmiotach wciąż objawia mu się Matka Boska…

Fusy, reż. Kordian Kądziela (Polska) 2017, 28’

Beata jest telewizyjną wróżką na telefon. Jej życie zmienia się diametralnie, kiedy pewnej nocy jedna z jej wróżb omal nie doprowadza do tragedii. Film prezentowany m.in. na Krakowskim Festiwalu Filmowym i Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Era Wodnika, reż. Fanni Szilágyi (Węgry) 2016, 20’

Cztery kobiety wyruszają w podróż do Transylwanii, by jedna z nich mogła urodzić dziecko w konkretnym miejscu. Ale przeznaczenia nie da się oszukać…

Lekko słone, reż. Zoltán Nagy (Węgry) 2017, 24’

Anita, 40-letnia kelnerka, ciężko pracuje, by zrealizować swoje marzenie o wyjeździe z Węgier. Ale zamiast tego, spełnia marzenie kogoś innego.

Łączny czas: 101 min

Podziel się ze znajomymi