WIERSZE MARII KONOPNICKIEJ: WARSZTATY ANIMACJI DLA DZIECI 9+ CZ. 2

Okazja do twórczej zabawy inspirowanej poezją. Zapraszamy do nauki podstaw animacji poklatkowej z wykorzystaniem plasteliny. Uczestnicy zilustrują wybrany wiersz dla dzieci autorstwa Marii Konopnickiej. To będzie możliwość kreatywnego spędzenia czasu i świetnej zabawy. Zajęcia poprowadzi Monika Kuczyniecka.
Monika Kuczyniecka – absolwentka ASP w Poznaniu. Członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich. W pracy wykorzystuje plastelinę, przy pomocy której – w połączeniu z techniką poklatkową – kreuje barwne, pulsujące życiem filmowe światy. Zajmuje się szeroko pojętym „Plasticine Designem” (animacja, ilustracja, mała forma rzeźbiarska). Autorka wielu animowanych teledysków, m.in. dla Renaty Przemyk, Bajzla, Jerza Igora, Czesława Mozila, Voo Voo, zespołu Dagadana, Rafała Ryterskiego, adaptację baśni Andersena (dla Teatru Robotycznego w Centrum Nauki Kopernik). Od kilku lat prowadzi także warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oparte w głównej mierze na autorskich działaniach artystycznych. Od 2019 r. współtworzy trio audiowizualne ALA KRYSZTAŁ (Radek Drwęcki, Marcin Karnowski, Monika Kuczyniecka).
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 9+ i składają się z dwóch połączonych etapów (25.11 w godz. 17:00-19:00 oraz 26.11 w godz. 10-15:00). Osoby chcące zapisać swoje dzieci na zajęcia prosimy o wcześniejszą rejestrację przez formularz.
Na podany podczas rejestracji adres mailowy otrzymacie informacje potrzebne do udziału w zajęciach.
Zapisy zamykamy 23.11 o godz. 20:00. Ilość miejsc ograniczona.

 

Data

lis 26 2022
Expired!

Czas

10:00 - 15:00

Koszt

Darmowy

Więcej informacji

Zapisz się

Lokalizacja

Sala prób nr 3, Centrum Kultury w Lublinie
Peowiaków 12
Kategoria
Zapisz się