Jak mówić o filmie: Warsztaty nowoczesnego pisania i mówienia o kinie

Informacji o filmach szukamy najczęściej w Internecie. Coraz więcej osób zakłada blogi i vlogi o tematyce filmowej, chce dzielić się swoją pasją z innymi. Czego trzeba się nauczyć, by lepiej rozumieć kino? Jak wyróżnić się w tłumie blogerów? Jak mówić o filmach, żeby zainteresować potencjalnych odbiorców? Zapraszamy na zajęcia z dr  hab. Łukaszem Jasiną, który podzieli się swoim doświadczeniem i pomocnymi wskazówkami. Zajęcia skierowane do uczniów szkół średnich.

Warsztaty odbędą się w formule online na platformie Zoom. Osoby chcące wziąć udział w zajęciach prosimy o wcześniejszą rejestrację na portalu Evenea. Na podany podczas rejestracji adres mailowy otrzymacie informacje potrzebne do udziału w zajęciach.

Zajęcia w języku polskim

Dr hab. Łukasz Jasina – absolwent prawa, historii i dziennikarstwa na KUL oraz doktor w zakresie filmoznawstwa Polskiej Akademii Nauk. Prowadzący audycje w Radiu dla Ciebie, częsty gość audycji „W kinie w Lublinie” w Polskim Radiu Lublin. Publikuje teksty o Wschodzie, filmie i historii oraz komentuje rzeczywistość w radio, TV i na łamach Twittera. Pracownik Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

Data

lis 24 2020
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Więcej informacji

Rezerwacja
Kategoria
Rezerwacja