Filmowy Pub Quiz Online

W pandemicznej rzeczywistości staramy się oddać lubianą przez widzów atmosferę, na którą składają się również wydarzenia w Klubie Festiwalowym. Z wiadomych przyczyn nie otwieramy w tym roku piwnic Centrum Kultury, ale mamy dla Was inną propozycję. Zapraszamy do Klubu Festiwalowego Online, który uruchamiamy na naszym facebookowym fanpage’u i platformie Zoom! Będziecie mogli posłuchać rozmów z autorami filmów, doświadczyć multimedialnego koncertu, pośmiać się na stand-upie, a nawet wziąć udział w filmowym quizie. I to niezależnie od miejsca, w którym mieszkacie. Spotkajmy się, tym razem online!

Filmowy Pub Quiz od lat jest nieodłączną atrakcją naszego festiwalu. Przygotowaliśmy mnóstwo oryginalnych pytań, które sprawdzą Waszą wiedzę na temat światowej kinematografii w różnych aspektach. Wszystko w atmosferze dobrej zabawy. Jak będzie wyglądał tym razem nasz quiz? Najlepiej sprawdzić wpadając do Klubu Festiwalowego Online.

Filmowy Pub Quiz odbędzie się w formie online na platformie Zoom. Chętnych do udziału prosimy o wcześniejszą rejestrację internetową. 

Wydarzenie w języku polskim.

Data

lis 25 2020
Expired!

Czas

22:00 - 23:30

Więcej informacji

Rezerwacja
Rezerwacja