Ogłaszamy konkurs dla młodzieży!

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie filmowe i masz mniej niż 20 lat, to zapraszamy Cię do udziału w naszym konkursie!

Lubelski Festiwal Filmowy ogłasza konkurs na realizację autorskiego działania z zakresu animacji i upowszechniania kultury filmowej, np. warsztatów filmowych, pokazów i wszelkich innych twórczych działań. Zwycięski projekt będzie częścią 16 edycji LFF (18 – 26 listopada 2022 r.) w Centrum Kultury w Lublinie i zostanie przeprowadzony w trakcie trwania festiwalu. Do udziału w konkursie zapraszamy osoby, które nie ukończyły 20 roku życia. Projekt ten otrzyma wsparcie festiwalu w postaci zapewnienia przestrzeni, obsługi i promocji. Inicjatorzy działania wezmą również udział w warsztatach z zakresu zarządzania projektem przeznaczonych specjalnie dla nich.

Na zgłoszenia czekamy od 01.07.2022 do 11.09.2022.

Aby wziąć udział w konkursie i zgłosić swój projekt należy zapoznać się z Regulaminem i wypełnić formularz (poniżej).  Dzięki temu będziemy mogli lepiej poznać i zrozumieć koncepcje osób zgłaszających projekty. Dołożyliśmy wszelkich starań, by pytania w formularzu były zrozumiałe i przejrzyste. Pod większością z nich znajdują się komentarze wyjaśniające, jakie informacje są nam potrzebne do oceny projektu. Jeżeli w trakcie wypełniania formularza pojawią się wątpliwości, prosimy o kontakt poprzez adres: festival@lff.lublin.pl.

Link do Regulaminu: Kliknij

Link do Formularza Zgłoszeniowego: https://forms.gle/KB1mAt4MEF1J2iX69 

 

Podziel się ze znajomymi