Zrób furorę i zostań jurorem – konkurs

Zrób furorę i zostań jurorem – odsłona trzecia

Ambitne, pełnometrażowe filmy są twoją prawdziwą pasją? Masz własne zdanie i umiesz je obronić, ale równocześnie jesteś otwarty na opinie innych? Nie lubisz w kinie schlebiania tanim gustom? Nie jesteś typem biernego widza festiwalowego, ale chcesz współtworzyć program MFF Złote Mrówkojady? Jeśli Twoja odpowiedź na wszystkie pytania brzmi „tak”, to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy: możesz zostać członkiem Jury Publiczności na festiwalu Złote Mrówkojady.

Zeszłoroczny konkurs na Jury Publiczności nurtu pełnometrażowego

MFF Złote Mrówkojady cieszył się wielkim powodzeniem. Wyłonieni w jego drodze Jurorzy spisali się świetnie. Po burzliwych obradach wyłonili zwycięski film i potrafili przekonująco uzasadnić przed publicznością swój werdykt.

Jako jeden z pięciu Jurorów nie tylko nagrodzisz najlepszy pełny metraż statuetką Złotego Mrówkojada i nagrodą pieniężną, ale również pomożesz nam wybrać filmy do konkursu. Za swoją pracę, oprócz satysfakcji ze współtworzenia programu jednego z najważniejszych niezależnych festiwali filmowych w naszej części kraju i doświadczenia, otrzymasz honorarium.

Dlatego nie zwlekaj, napisz kilka zdań w których uzasadnisz dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać. Masz czas do 22 kwietnia. Czekamy na Twojego maila na adres kinoteatrprojekt@o2.pl i życzymy Ci powodzenia.

Podziel się ze znajomymi