Patronat medialny

Partnerzy

Patronat honorowy

 

 

 

 

Producentem Festiwalu jest Centrum Kultury w Lublinie. Festiwal organizuje działający w Centrum Kultury Kinoteatr Projekt.

MACIEK MISZTAL, Dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego, do 2016 MFF Złote Mrówkojady - (IMPERATOR). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

 

ANDRZEJ RUSIN, Dyrektor programowy festiwalu (DYKTATOR). Lubelski animator kultury, instruktor filmowy w Centrum Kultury w Lublinie. W Centrum Kultury pracuje od 1992 r, jest koordynatorem Koła Filmowego Kinoteatru, zajmuje się pracą warsztatową z młodzieżą i organizacją pokazów filmowych. W latach 2012 - 15 był konsultantem programów stypendialnych MKiDN a także brał udział jako instruktor w wielu filmowych projektach edukacyjnych.
Koordynator lubelskich edycji kilku festiwali promujących krótkometrażowe kino autorskie.

EMILIA RUSIN (DEZORGANIZATOR) jest absolwentką Malarstwa oraz kierunku Animator i Menedżer Kultury UMCS w Lublinie. Artystka malarka, współorganizatorka Festiwalu od 2009 roku. Kieruje pracą biura festiwalowego.